55

,,Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami to może ono zrobić więcej, niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi - nauczycielowi zrobić nie wolno" (Helen Parkhurst)

Rekrutacja do przedszkola

Drodzy rodzice od poniedziałku 19. 03 możecie składać dokumenty w naszej placówce. Serwis internetowy dla rodziców jest już dostępny jak zawsze pod adresem https://nabor.pcss.pl/dopiewo .

W zakładce aktualności umieszczona jest czytelna procedura składania wniosku. Przypominamy, że rekrutacja trwa do 26 marca, a wypełnione online wnioski należy składać w oryginale w przedszkolu pierwszego wyboru.

Wydłużamy godziny pracy :)

Drodzy Rodzice od września 2018 przedszkole będzie czynne od godziny 6.30 do 17.30 :)

Drzwi Otwarte w Akademii ArcyMalce

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, które chciałyby zasilić nasze szeregi, na Drzwi Otwarte w dniu 14.03.2018 (środa) w godzinach 16.00 - 18.00

Rekrutacja do przedszkola 2018

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola uprzejmie informujemy, iż na stronie internetowej Urzędu Gminu Dopiewo ukazały się terminy rekrutacji w roku 2018.

Rekrutacja w tym roku trwa od 19 do 26 marca.

Strony

Przedszkole i Żłobek Dąbrowa

W Akademii ArcyMalce Dzieci nie tylko na co dzień biorą udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i muzycznych, ale również wyjeżdżają do muzeów na warsztaty z lepienia gliny, malowania, tkania....