Żłobek

Żłobek w Akademii ArcyMalce jest wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Dopiewo pod numerem 6/2012.

żlobek dąbrowa
W naszym żłobku gwarantujemy profesjonalną opiekę nad Dziećmi od 6 miesiąca.

"Żłobek czy niania?" - to odwieczny dylemat młodych Mam. Odpowiedź na to pytanie nigdy nie jest łatwa. My pomożemy Ci ją podjąć.

Pamiętajmy o tym, że nawet najlepsza niania nie zastąpi Dziecku kontaktu z rówieśnikami. To właśnie w grupie uczy się ono podstawowych zachowań społecznych. W Akademii ArcyMalce Maluszki, pod bacznym okiem wykwalifikowanych opiekunów i wychowawców uczą się samodzielności, wspólnej zabawy w gronie rówieśników, rozładowują dziecięce pokłady energii. Mamy mnóstwo cierpliwości i czasu aby nauczyć Dzieci samodzielnego jedzenia, korzystania z toalety, ubierania się i dbania o własną higienę. Ponadto Dzieci uczą się wielu rzeczy od siebie nawzajem - poprawnego jedzenia czy "obsługi" nocniczka.

Jednocześnie staramy się aby atmosfera w ArcyŻłobku była jak najbardziej zbliżona do atmosfery w domu, zachowując domowe rytuały, dostosowując się do indywidualnego rytmu dnia każdego z Dzieci.

Nasze Maluszki nigdy się nie nudzą!

Odpowiednie do wieku atestowane zabawki i zróżnicowane zajęcia to gwarancja mile spędzonego u nas czasu. U nas dzieci robią wiele rzeczy, których nie zrobiłyby w domu :) Malują stopami, puszczają bańki mydlane, wyklejają, skaczą, tworzą wspaniałe obrazy maczając w farbie własne rączki. Oprócz zajęć plastycznych czeka na nie cotygodniowe spotkanie z rytmiką i instrumentami muzycznymi. Również dla nich organizujemy w Akademii wiele atrakcji - teatrzyków, koncertów i imprez.

Współpracując z Rodzicami rozwijamy indywidualne zdolności każdego Dziecka, wspieramy i pomagamy w jego wychowaniu. Przekazywane przez nas treści są kontynuowane w naszym przedszkolu, co zapewnia Dzieciom ciągłość edukacji.

Zapewniamy komfort najmłodszym

Dzieci w naszym żłobku mają do dyspozycji własny poziom naszego budynku, z dala od „Starszaków”. Osobna łazienka, przystosowana również dla samodzielnych Dzieci, sypialnia i duże pomieszczenie do zabawy to ich miejsce.
żlobek dąbrowa
Zapraszamy do naszej galerii.

Wyprawka ArcyMalca

  1. Ulubiona podusia/maskotka/kocyk
  2. Komplet pościeli
  3. Pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżające
  4. Obuwie na zmianę lub skarpetki antypoślizgowe
  5. Zmiana odzieży
  6. Butelka lub niekapek (kubki zapewniamy dla każdego dziecka)

logo

Przedszkole i Żłobek Dąbrowa

W Akademii ArcyMalce Dzieci nie tylko na co dzień biorą udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i muzycznych, ale również wyjeżdżają do muzeów na warsztaty z lepienia gliny, malowania, tkania....