Profesjonalna kadra

Kadra naszej Akademii to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy są dla dzieci przede wszystkim przewodnikami i pomocnikami w indywidualnym rozwoju każdego z nich. Szczególną uwagę zwracamy na aktywne formy nauki i wychowania poprzez zabawę. Potrafimy z nimi rozmawiać, rozumiemy ich problemy, dzielimy z nimi ich troski i radości. Codziennie wkraczamy w świat Najmłodszych i pomagamy im zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość. Więcej o naszej kadrze dowiesz się tutaj. Wszyscy nasi wychowawcy ukończyli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wyposażenie spełniające zasady ergonomii dla najmłodszych

Posiadamy specjalnie zaprojektowane i wykonane oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach, które spełnia normy przewidziane prawem (PN-EN-12464-1 ). Pamiętamy o tym, że niewłaściwe zastosowanie lamp może powodować zaburzenia w koncentracji, a także wykształcenie i utrwalanie wad wzroku i układu nerwowego Dzieci. Każda z sal ma osobną łazienkę z przystosowanymi do wzrostu dzieci umywalkami i sedesami. Posiadamy w każdej łazience niedostępne dla Dzieci mieszacze wody, które utrzymują temperaturę w kranie na bezpiecznym dla Dzieci poziomie.

Poszerzona oferta edukacyjna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców rozbudowaliśmy naszą ofertę podstawową o zajęcia wykraczające poza standardy spotykane w większości placówek(j.angielski, rytmika). Dzieci w naszej Akademii nie tylko mają poszerzoną ofertę zajęć edukacyjnych ale również dbamy o ich prawidłowy rozwój psychofizyczny.

Atestowane wyposażenie i zabawki z certyfikatami

Wszystkie nasze meble, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadają specjalne certyfikaty i atesty. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Dzieci, dlatego tworząc Akademię ArcyMalce nie szczególną uwagę zwracaliśmy na jej wyposażenie.

Akademia ArcyMalce to bezpieczne miejsce dla każdego dziecka.

Akademia ArcyMalce jest prowadzona zgodnie z Ustawą o systemie oświaty oraz Ustawą o opiece na dziećmi do lat trzech. Zarówno żłobek jak i nasze przedszkole są placówkami niepublicznymi zgłoszonymi do rejestru prowadzonego przez Gminę Dopiewo. Podlegamy kontrolom kuratorium, sanepidu i straży pożarnej. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody i pozwolenia.